Boston Bruins vs. Tampa Bay Lightning ZDARMA ŽIVĚ STREAM (8/26/20): Jak sledovat play-off NHL, čas, kanál

V jednom z nejočekávanějších zápasů v play-off Stanley Cupu, Tampa Bay Lightning a Boston Bruins žili až do humbuk na začátku.

Boston se v prvním zápase prosadil vítězstvím 3:2, ale Tampa Bay ve druhém zápase zabojovala v prodloužení a zvítězila 4:3, čímž vyrovnala stav série se stejným počtem vstřelených branek na obou stranách.

Jediným skutečným rozdílem zatím je, že Tampa Bay zatím vyslala o 21 střel více než Boston, přičemž Lightning vyslali na branku 77 střel oproti 56 střelám Bostonu.

Sledujte živě: fuboTV (bezplatná zkušební verze), Sling TV (bezplatná zkušební verze), Hulu Live TV (bezplatná zkušební verze)

Posledně se Tampě Bay podařilo to, co se jí povedlo dvakrát v sérii prvního kola proti Columbusu: dohrát zápas v prodloužení. Ačkoli se nejednalo o páté vítězství v prodloužení, které si připsala v prvním zápase série s Blue Jackets, Tampa Bay držela zápas v závěru a gólem Ondřeje Paláta v čase 4:40 v prodloužení vyřadila Boston.

Zatímco Tampa Bay v dosavadním průběhu utkání sypala střely na branku, Boston ze svých šancí vytěžil maximum. V úterý se Bruins prosadili třikrát z 25 střel, zatímco Lightning pouze čtyřikrát ze 40. Brad Marchand je i nadále jedním z lídrů týmu, když ve druhém utkání vstřelil dva góly.

Zápasy NHL můžete sledovat, i když nemáte kabelovou televizi, a to tak, že se přihlásíte k bezplatné zkušební verzi služeb fuboTV (zkušební verze zdarma), Sling TV (zkušební verze zdarma) nebo Hulu Live TV (zkušební verze zdarma).