Warriors vs Clippers live stream: Jak oglądać mecze NBA online, w TV

Jak oglądać mecze Warriors vs Clippers online i w TV pierwotnie ukazał się na NBC Sports Bayarea

Wojownicy będą szukać odbicia w piątek przeciwko Los Angeles Clippers w Game 2 ich baseballowej serii w Chase Center. Golden State (4-4) przegrali w środę z Los Angeles, 108-101, ciężki, fizyczny mecz

Steph Curry został złapany w butelkę w Game 1, zdobywając season-low 13 punktów i skręcił kostkę na kilka minut przed końcem czwartej kwarty. He is questionable for Friday’s game.

The Clippers (6-3) had their whole rotation available for the first time all season on Wednesday, and the same is expected Friday night. Będzie to kolejny test dla Warriors, którzy zobaczą, gdzie się ustawiają przeciwko prawdziwemu rywalowi z Konferencji Zachodniej.