Sledujte Kentucky vs. South Carolina: Jak sledovat živý přenos, TV kanál, čas začátku sobotního zápasu NCAA Football

Through 3 Quarters

The Kentucky Wildcats were the heavy favorites here for a reason. Po třech čtvrtinách si jejich útok skutečně dokázal prosadit svou vůli a po třech čtvrtinách dominuje nad týmem South Carolina Gamecocks v poměru 34:10.

UK se spoléhá na RB Asima Rose, který na 11 přenosech naběhal jeden TD a 84 yardů, a na RB Christophera Rodrigueze Jr, který si připsal dva běžecké touchdowny. USC se opírá o výkony Kevina Harrise, který na 21 přenosech dosáhl jednoho TD a 210 yardů.

Vedení Wildcats je největší, jaké letos ve čtvrté čtvrtině měli.

Kdo hraje

Jižní Karolína @ Kentucky

Aktuální rekordy: Jižní Karolína 2-7; Kentucky 3-6

Co je třeba vědět

Tuto sobotu doufají hráči South Carolina Gamecocks, že se jim podaří zacelit díry v obraně, která v průměru inkasovala 35,44 bodu na zápas. USC a Kentucky Wildcats se utkají v bitvě SEC v sobotu v 19:30 SELČ na hřišti Kroger Field. Oba týmy se budou chtít zvednout po výrazných porážkách v předchozích zápasech.

Gamecocks se minulý týden ocitli v roli neochotných příjemců nepříjemné rány do břicha v poměru 45:16 proti týmu Georgia Bulldogs. Prohra Jižní Karolíny přišla i přes kvalitní hru TE Nicka Muse, který chytil osm přihrávek za jeden TD a 131 yardů. Díky tomuto příjmu to byl první zápas, v němž Muse zaznamenal více než 100 yardů.

Mimochodem, pro UK se nemohlo vyvíjet o moc hůře, když minulý týden prohrála 34:10 s Florida Gators. Wildcats na konci třetí čtvrtiny prohrávali 31:10, což bylo příliš mnoho na to, aby se z toho vzpamatovali. QB Terry Wilson odehrál památný zápas, ale ne tak, jak byste chtěli, aby se na něj vzpomínalo: navzdory jednomu touchdownu hodil dvě interceptions s pouhými 3,44 yardy na pokus o přihrávku.

Gamecocks jsou jasnými outsidery, takže doufají, že rozhodne velikost zápasu. Nyní možná není nejlepší čas brát USC proti spreadu, protože v posledních pěti po sobě jdoucích zápasech zklamali sázkaře.

Když se oba týmy potácí po porážce, oba budou hladovět po vítězství. Podívejte se, kterému týmu se podaří propracovat do kolonky vítězství.

Jak se dívat

• Kdy: V sobotu v 19:30 SELČ
  • Kde: Kroger Field — Lexington, Kentucky
  • TV: SEC Network
  • Online přenos: fuboTV (Vyzkoušejte zdarma. Mohou platit regionální omezení)
  • Sledujte:
  • Cena vstupenky: $67,00

Kordy

Podle nejnovějších kurzů na univerzitní fotbal jsou Wildcats proti Gamecocks velkým favoritem o 11,5 bodu.

Pro tento zápas měli tvůrci kurzů dobrý pocit, protože zápas začal s 10,5 bodovým favoritem pro Wildcats.

Pod/nad: -110

Podívejte se na tipy na vysokoškolský fotbal pro každý zápas, včetně tohoto, od pokročilého počítačového modelu SportsLine. Získejte tipy hned teď.