Belmont Stakes 2020:

Belmont Stakes jsou obvykle třetí a poslední částí Trojkoruny, ale pandemie koronaviru dostihový kalendář trochu pozměnila. Nyní bude Belmont Stakes sloužit jako první část Trojkoruny, protože dostih se bude konat 20. června.

Při pohledu na startovní pole 152. ročníku ikonického dostihu je několik favoritů, kteří by si mohli odnést vítězství. Tiz the Law je v současné době uváděn jako favorit s kurzem 3:2 na vítězství v Belmont Stakes. Tento tříletý plnokrevník také nedávno vyhrál Floridské derby a byl považován za jednoho z favoritů Kentucky Derby, když bylo ještě považováno za první část Trojkoruny. Tiz the Law také vyhrál Champagne Stakes 2019, které se běhají v Belmont Parku, s časem 1:35:41 hod.

Dr. Post má druhý nejvyšší kurz na vítězství v Belmont Stakes, a to 9-1. Tříletý plnokrevník má za sebou první místo v Unbridled Stakes, kde na trati dlouhé 1/16 míle zvítězil s časem 1:43:07. Vítězství v tomto dostihu se mu podařilo vybojovat v čase 1:43:07. Ve dvou letošních startech se Dr. Post umístil na prvních dvou místech.

Není k dispozici žádný inzerát

Středeční losování dostihu Belmont Stakes odhalilo startovní pozice dostihu. Zde jsou:

10. Pneumatic

Který kůň vyhrál Belmont Stakes? A který obrovský long shot zasáhne do hry? Navštivte nyní web SportsLine a zjistěte vítěze Belmont Stakes podle Jodyho Demlinga, podívejte se, které dlouhé šance se utkají, a získejte cílové pozice pro každého koně – to vše od handicapera, který určil vítěze pěti dostihů v řadě.

Není k dispozici žádná reklama

Podívejte se, jaké jsou podle SportsLine kurzy na jednotlivé koně, kteří se postaví na start v Belmont Parku. Nezapomeňte se zde podívat na pozice na stanovištích, jakmile bude oznámeno losování.