Alex Labbe vyhrál kvalifikaci na poslední šanci; čtyři jezdci postoupili do hlavního závodu Texas iRacing

Alex Labbe vyhrál kvalifikační závod na virtuálním okruhu Texas Motor Speedway a stal se jedním ze čtyř jezdců, kteří se probojovali do nedělního závodu O’Reilly Auto Parts 125, druhého závodu eNASCAR iRacing Pro Series Invitational.

Kromě Labbeho postoupili do pole 35 vozů také Anthony Alfredo, Ty Majeski a Ruben Garcia Jr. díky kvalifikaci eNASCAR Pro Invitational, která se jela na 30 kol na 1,5mílovém okruhu bez varování. Labbe, pravidelný účastník Pinty’s Series se zkušenostmi z Xfinity Series, se v posledním kole ujal vedení.

Jeb Burton byl prvním závodníkem mimo bublinu a dojel pátý. Derek Kraus, Brennan Poole, Kaz Grala, Stewart Friesen a Joe Graf Jr. doplnili pořadí v první desítce.

Čtyři postupující jezdci se v hlavním závodě připojí k 31 bývalým nebo aktivním jezdcům z pohárové série NASCAR. Pokud se některý z pohárových jezdců později přidá nebo ubude, počet přestupních míst se odpovídajícím způsobem upraví, přičemž Burton bude další na řadě. Závod odstartuje ve 13:00 ET a bude se vysílat živě na FOX/FS1.